VidiaOil

W 21 dni odzyskasz niezawodny słuch
– w 100% naturalne!

 • pełna odnowa narządu słuchu
 • koniec potrzeby noszenia aparatów
 • bez horrendalnych kosztów

Ta innowacyjna kuracja czyni cuda dla słuchu. Przywraca zdolność słyszenia i eliminuje niepożądane dźwięki w uszach (szumienie, trzask, pisk).

ZAMÓW TERAZ >
autor

Dzień Dobry!

Nazywam się prof. Teresa Woźniak-Steiner i od 30 lat prowadzę badania audiologiczne. Bardzo się cieszę się, że tu jesteś, bo dzięki temu już niedługo uratujesz swój słuch! Odzyskasz jego 100% sprawność i zaczniesz na nowo korzystać z życia wszystkimi zmysłami.

Za chwilę przedstawię Ci wynalezioną przeze mnie naturalną metodę kompleksowej rehabilitacji słuchu. Dzięki niej będziesz słyszeć wszystko czysto i wyraźnie przez 24 godziny na dobę – bez żadnych aparatów słuchowych. Zapomnisz o strachu przed całkowitą głuchotą i ciągłym wysilaniu się, by zrozumieć, co ktoś do Ciebie mówi.

Brzmi świetnie, prawda? Najlepsze jest to, że ten efekt masz absolutnie gwarantowany. Jest on dowiedziony naukowo badaniami klinicznymi z udziałem 60 000 osób oraz potwierdzony przez 30 000 zadowolonych Klientów.

Już za 21 dni raz na zawsze zapomnisz o:

słuch
 • niepełnosprawności i problemach w komunikacji z innymi
 • nieporozumieniach, poczuciu izolacji i wykluczenia
 • uzależnieniu od uciążliwych i kosztownych aparatów słuchowych

Odzyskasz niezawodną sprawność słuchową! A dzięki temu:

pieniądze
 • zyskasz samodzielność i bezpieczeństwo
 • umocnisz relacje z bliskimi i znów będziesz duszą towarzystwa
 • uwolnisz się od aparatów słuchowych i oszczędzisz pieniądze

Idealny słuch wraca w 21 dni – nawet w „beznadziejnych przypadkach”

Naturalną metodą przywracania słuchu jest wynaleziony przeze mnie bioaktywator neuroprotekcyjny. Dzięki niemu nawet te osoby, które wcześniej określały się jako „głuche jak pień” dziś rozumieją dokładnie, co rozmówca mówi do nich szeptem – również w zatłoczonym autobusie albo na targu.

Tak, to nareszcie jest możliwe! Potwierdza to na przykład pan Witold z Bydgoszczy, który jeszcze kilka miesięcy temu nie miał cienia nadziei, że swobodnie porozmawia ze swoją wnuczką podczas imprezy rodzinnej.

„Miałem być zawsze głuchy jak pień… A tu proszę!”

„Do dziadka musisz się wydrzeć, bo on jest głuchy” – tak synowa do wnuków mówiła. Wredna bździągwa z niej. A ja znalazłem w Internecie tę kurację i zamówiłem. Wyobraźcie sobie jej minę, jak na imieninach syna obgadywała mnie ona do kuzynki. W altance w ogrodzie siedziały, a ja wszystko słyszałem, choć stałem przy porzeczkach, to jakieś 100 metrów odległości! Mina jej zrzedła, jak zapytałem, czy nie ma ciekawszych tematów do rozmowy.

Ale najważniejsze, że słyszę dobrze, jak w młodości. I również na hucznych przyjęciach rodzinnych doskonale rozumiem mowę, nawet cichutki głosik wnusi mojej. Bez żadnego aparatu!

Witold Podsiadły, 69 lat, Bydgoszcz

5/5

To Twoja gwarancja zwycięstwa w walce o sprawny słuch

Jeśli stosowałeś już jakieś kuracje na rzekomą poprawę słuchu, ale nie przyniosły one efektów – tym razem masz 100% gwarancję sukcesu. Nieważne, jak bardzo słaby jest teraz Twój słuch. Nieistotne, z jakiego powodu się popsuł i jak długo przez to cierpisz.

W 21 dni zyskasz idealną jakość słyszenia, o której marzysz. Wszystko dzięki temu, że bioaktywator neuroprotekcyjny z powodzeniem zwalcza ubytki słuchu niezależnie od ich przyczyny, rodzaju i stopnia.

Możesz śmiało zastosować go niezależnie od…

 • przyczyn niedosłuchu: dojrzały wiek, stres oksydacyjny, zaburzenia mikrokrążenia, obciążenia genetyczne, toksyny, choroby, urazy, przyjmowanie niektórych leków…
 • rodzaju niedosłuchu: przewodzeniowy, odbiorczy lub mieszany,
 • stopnia niedosłuchu: mały (20 – 40 dB), średni (41 – 65 dB), duży (65 – 90 dB), a nawet głęboki (91 dB).

Dokuczliwe dźwięki w uszach również odejdą w niepamięć

Jeżeli masz to nieszczęście, że dokuczają Ci uporczywe dźwięki w uszach, takie jak szumienie, pisk, dzwonienie, brzęczenie, klikanie i inne – mam dla Ciebie doskonałą wiadomość:

Odzyskując sprawny słuch, uwolnisz się od prześladujących Cię niepożądanych dźwięków. Dzięki temu pozbędziesz się nawracających bólów głowy, ukoisz nerwy i będziesz zasypiać spokojnie.

Swoje wszechstronne działanie kuracja zawdzięcza opracowanemu przeze mnie kompleksowi, który odbudowuje i przywraca do aktywności 3 filary słuchu, czyli: błonę bębenkową, komórki rzęsate narządu Cortiego oraz nerw przedsionkowo-ślimakowy.

Żadna z dotychczas znanych metod nie potrafi tak doskonale „odrestaurować” zniszczonego słuchu i sprawić, by po 21 dniach cała gama dźwięków była słyszana tak czysto i wyraźnie.

„Już mnie to cholerstwo nie gnębi!”

Jak mi żona zmarła 3 lata temu, to smutno się zrobiło i strasznie cicho. Tak cicho, że aż w uszach dzwoniło. Ela lubiła sobie podśpiewywać, coś tam gadała, opowiadała. A potem ta „głośna” cisza. To mnie męczyło. Głowa pękała, noce nieprzespane…

Aż w osiedlowym klubie seniora poznałem Helenę. Miła taka, wesoła i do tego serdeczna. Jak z nią rozmawiałem, zapytała, czy ja dobrze słyszę, co ona mówi do mnie. Myślałem, że słyszę, ale okazało się, że rozumiałem zupełnie co innego, niż ona mówiła. I do tego to brzęczenie w uszach…

Helena powiedziała, że da się z tym walczyć. Pomogła mi złożyć zamówienie na tę formułę. Jakoś tak nie bardzo wierzyłem, ale sama natura, to i nie zaszkodzi. Faktycznie, bo pewnego razu uświadomiłem sobie, że nie muszę włączać na cały regulator radia albo telewizora, żeby zagłuszyć to gwizdanie. Komfort życia wzrósł niepomiernie. A na spacerach z Heleną możemy nawet szeptać sobie czułe słówka. Tak że na stare lata i słuch nowy i kobita nowa.

Kazimierz Stanisławski 75 lat, Gdynia

5/5

Dlaczego postanowiłam wynaleźć „cudotwórczy preparat na sprawny słuch”?

Faktem jest, że słuch to zmysł niezbędny do normalnego funkcjonowania. Gdy zaczyna szwankować, człowiek traci powoli całą radość życia. Trudności w komunikacji prowadzą do wycofywania się z relacji towarzyskich i rodzinnych, co skutkuje poczuciem osamotnienia.

Niedosłuch często prowadzi do frustracji i konfliktów w relacjach rodzinnych i partnerskich z powodu trudności w komunikacji. Ludzie myślą, że ich ignorujesz. A Ty po prostu nie słyszysz i cierpisz przez to jeszcze bardziej.

Utrata zdolności pracy w wielu zawodach jest częstym problemem dla osób z niedosłuchem. Ograniczone szanse na zatrudnienie prowadzą do poczucia bezużyteczności i obniżenia samooceny.

„Babciu, babciu, ratuj!”

Tak raz krzyczała moja wnuczka. Nie słyszałam jej i było krok od tragedii. Na szczęście sąsiad usłyszał rozpaczliwe wołanie Hani i wyciągnął ją z głębokiego dołu, pełnego błota. Niestety mój zięć po tym zabronił mi opiekować się wnuczką. Serce mi pękło. A wszystko przez mój słuch…

Wtedy sąsiad mi polecił tę kurację. Teraz powiem, że słyszę wszystko!! Czasem to aż wręcz się śmieję, że mam słuch lepszy od nietoperzy. A i zięciowi raz uratowałam skórę, bo ja usłyszałam klakson, a on nie i prawie wpakowałby nas wszystkich pod ciężarówkę. Jak on mi potem dziękował. No i oczywiście już nie ma nic przeciwko mojej opiece nad Hanią.

Wanda Chodkowska 63 lata, Tarnów

5/5

Niedosłuch może być groźny dla bezpieczeństwa, a nawet życia. Nieświadomy zagrożenia człowiek może zostać potrącony przez auto lub tramwaj, bo nie dosłyszy klaksonu lub sygnału alarmowego. Do wielu nieszczęść może dojść, gdy ktoś nie słyszy wołania o pomoc, dźwięku telefonu, czajnika z gotującą się wodą albo alarmu przeciwpożarowego…

Aktywności, które kiedyś były przyjemne, takie jak słuchanie muzyki lub oglądanie telewizji, stają się mniej satysfakcjonujące. Wszystkie te czynniki, działając razem, mogą prowadzić do chronicznego stresu, zniechęcenia i ostatecznie przyczynić się do wystąpienia objawów depresji…

Słuch to zmysł niezbędny każdemu człowiekowi:

 • umożliwia komunikację i utrzymywanie relacji z ludźmi
 • jest potrzebny do bezpieczeństwa i samodzielności w codziennym funkcjonowaniu
 • jest ważny dla radości z życia i zdrowia psychicznego

Właśnie dlatego dobry słuch jest potrzebny, by czuć się sprawnym, samodzielnym i szczęśliwym człowiekiem.

Utrata słuchu to ogromna tragedia, która łatwo może wpędzić człowieka w depresję…

Niestety ze sprawnością słuchową jest tak, że słabnie wraz z wiekiem. Komórki słuchowe „zużywają się” z biegiem lat, a proces ten drastycznie przyspiesza narażenie na hałas: mieszkanie w dużym mieście albo praca w przemyśle ciężkim, wydobywczym, motoryzacyjnym, muzycznym, rolnictwie czy budownictwie. Codzienne narażenie na hałas to śmierć dla komórek słuchowych… Właśnie dlatego większość seniorów skarży się na postępującą głuchotę.

Używasz aparatu słuchowego? Pewnie przeklinasz to okropne urządzenie!

Aparat słuchowy to urządzenie, po które zazwyczaj sięgają niedosłyszące osoby na całym świecie. Rzeczywiście pozwala on słyszeć nieco głośniej, ale wiele osób korzystających z tego urządzenia twierdzi zgodnie – aparat słuchowy ma tak naprawdę więcej wad niż zalet. Noszenie go jest zwyczajnie irytujące!

Aparaty słuchowe to zwykła męczarnia…

aparat słuchowy

Aparat słuchowy pogłaśnia wszystkie dźwięki, więc jeśli Twój niedosłuch polega na tym, że nie jesteś w stanie odbierać konkretnych częstotliwości dźwięków – to nawet w aparacie nie będziesz słyszeć wysokich lub niskich tonów. A to oznacza, że nadal będziesz słyszeć niewyraźnie i nie będziesz w stanie zrozumieć, co ktoś do Ciebie mówi. Lecz to nie jedyna wada aparatów słuchowych. Jest ich znacznie więcej:

 • Aparaty słuchowe powodują dyskomfort

  Są niewygodne, mogą powodować ucisk i podrażnienia skóry. Spanie lub noszenie okularów z aparatem słuchowym jest utrudnione.
 • Uprzykrzają życie

  Osoby noszące aparaty słuchowe cierpią, bo są postrzegane jako niepełnosprawne. Jest im po prostu przykro, gdy ludzie im się przyglądają z politowaniem.
 • Emitują piski i trzaski

  Osoby stosujące aparat słuchowy skarżą się na fatalną jakość słyszanego dźwięku. Aparat emituje dokuczliwe dźwięki, które powodują rozdrażnienie i stres.
 • Bywają przyczyną infekcji

  W aparacie mogą rozwijać się grzyby, które powodują groźne infekcje ucha. Te z kolei jeszcze bardziej osłabiają zdolność słyszenia.
 • Nie można korzystać z nich cały czas

  Aparat trzeba wyjmować przed kontaktem z wodą, np. przed kąpielą. Zdejmuje się go również na noc. Nie daje to możliwości odzyskania słuchu na stałe.
 • Są bardzo drogie

  Koszt aparatu to 2 do 12 tys. zł i nie jest to jednorazowy wydatek. Potrzebne są również baterie, których roczny koszt to ponad 400 zł!

Już nie musisz być niewolnikiem aparatu słuchowego!

Tylko pomyśl, jak cudownie będzie pożegnać się raz na zawsze z aparatem słuchowym. Już koniec dyskomfortu oraz okropnych pisków i trzasków, które emituje to urządzenie. Koniec ucisku i podrażnień skóry. Koniec wstydu, upokorzeń i niekończących się kosztów wymian urządzenia i baterii! Początek wolności: słyszysz wszystko idealnie, również pod prysznicem, podczas kąpieli czy w saunie.

before

Po co masz denerwować się przez to…?

after

Skoro po 21 dniach kuracji bioaktywatorem neuroprotekcyjnym możesz mieć to!

„Aparaty słuchowe mają chore ceny”

Jestem emerytowaną nauczycielką. Całe życie uczyłam w szkole podstawowej, a dzieci potrafią narobić niezłego hałasu. Nic dziwnego, że słuch mi się stępił. Do tego doszły takie jakieś piski, które wykańczały mnie nerwowo. Pomyślałam, że potrzebny mi aparat. Ale jak zobaczyłam cenę, to aż przysiadłam na piętach – 8 tysięcy złotych! To przecież kilka moich emerytur. Nie wiem, kogo stać na takie rzeczy.

Znalazłam taki tani na jakiejś chińskiej stronie. Ale to było wielkie, niewygodne i wcale nic nie poprawiło. A ja słyszałam gorzej. W końcu zamknęłam się w domu, bo wstyd tak bezustannie prosić ludzi, żeby mówili głośniej. Nawet głupie zakupy w sklepiku obok były problemem, bo nie wiedziałam, czy sprzedawczyni mówi pięćdziesiąt, siedemdziesiąt, czy dziewięćdziesiąt groszy…

Pomogła mi moja uczennica, która wiedząc o moich problemach przywiozła mi ten preparat. Ja nie miałam już nic do stracenia, więc z chęcią stosowałam. Pierwsza zmiana to brak tych świstów w głowie. Kolejna to taki spokój, jak mniej się denerwuję to od razu lepiej słyszę. No i teraz nie mam problemu przy rozmowie, rozumiem każde słowo.

Poleciłam to moim innym znajomym nauczycielkom i też sobie chwalą. Jedna, taka Ania, która jeszcze pracuje w zawodzie, mówi, że teraz to nawet słyszy szept uczniów w ostatniej ławki!

Krystyna Pomaska 68 lat, Świdnik

5/5

W jaki sposób bioaktywator neuroprotekcyjny naprawia słuch?

By to zrozumieć, najpierw zobacz jak to się dzieje, że słyszysz:

ucho
1

Błona bębenkowa – odbieranie dźwięków

Kiedy słyszysz dźwięk, powietrze wokół Ciebie drga. Te drgania trafiają na błonę bębenkową. Ona odpowiada za właściwe odbieranie dźwięków. Jeśli jest uszkodzona, niepoprawnie odbiera dźwięki i niektóre z nich są dla Ciebie niesłyszalne.

2

Narząd Cortiego (komórki rzęsate) – przetwarzanie dźwięków

Kiedy błona bębenkowa drga, powoduje to ruch komórek rzęsatych w narządzie Cortiego. Każda częstotliwość dźwięku pobudza różne komórki rzęsate, co pozwala Ci odróżnić na przykład niskie tony od wysokich. Nie jesteś w stanie tego zrobić, jeśli te komórki są uszkodzone.

3

Nerw przedsionkowo-ślimakowy – interpretowanie dźwięków

Ruchy komórek rzęsatych generują sygnały elektryczne, które przekazywane są przez nerw przedsionkowo-ślimakowy do mózgu. Tam są one przetwarzane. Jeśli nerw jest uszkodzony, Twój mózg nie jest w stanie odczytywać dźwięków.

To są właśnie 3 filary, dzięki którym Twój zmysł słuchu może działać poprawnie. Jeżeli cierpisz na niedosłuch, masz problemy ze zrozumieniem mowy lub słyszysz jakby „za mgłą” – to na 100% oznacza, że któryś z filarów Twojego słuchu jest uszkodzony i nie spełnia swojej funkcji.

Bioaktywator neuroprotekcyjny służy do wypełniania ubytków i zwalczania zwyrodnień w tkankach słuchowych. Skutecznie naprawia nawet najbardziej zniszczone struktury słuchu, a nawet przywraca do życia obumarłe komórki rzęsate:

before

USZKODZONE Komórki rzęsate przed kuracją

after

SPRAWNE Komórki rzęsate po kuracji

Oprócz regeneracji komórek słuchu i przywracaniu perfekcyjnej jakości słyszenia, bioaktywator neuroprotekcyjny chroni Twój słuch przed uszkodzeniami w przyszłości. To oznacza, że nawet gdy narazisz swoje uszy na niszczący hałas, Twoja zdolność słyszenia zostanie zachowana. To dzięki temu, że bioaktywator neuroprotekcyjny:

 • Chroni przed stresem oksydacyjnym

  Ma właściwości antyoksydacyjne i neuroprotekcyjne. Pomaga w ochronie komórek słuchowych w narządzie Cortiego przed uszkodzeniami wywołanymi przez stres oksydacyjny, który jest jednym z czynników przyczyniających się do utraty słuchu.
 • Redukuje stany zapalne

  Każdy stan zapalny działa niszcząco na komórki organizmu, a bardzo często przebiega bezobjawowo. Bioaktywator neuroprotekcyjny, chroniąc przed stanami zapalnymi, stoi na straży bezpieczeństwa słuchu.
 • Wpływa pozytywnie na przewodzenie sygnałów dźwiękowych

  Koi układ nerwowy i ułatwia przewodzenie sygnałów dźwiękowych w narządzie Cortiego. Dźwięki pędzą niczym samochód na autostradzie, a nie w zakorkowanej ulicy.

Już za 21 dni bez kłopotu usłyszysz to wszystko – czysto i wyraźnie!

VidiaOil

Szept

VidiaOil

Głosik dziecka

VidiaOil

Szmer jesiennych liści

VidiaOil

Komunikat na peronie

VidiaOil

Śpiew ptaków

VidiaOil

Mruczenie kota

VidiaOil

Pukanie i dzwonek do drzwi

VidiaOil

Bzyczenie muchy

VidiaOil

Burczenie w brzuchu

VidiaOil

Pisk czajnika

VidiaOil

Szum fal na plaży

VidiaOil

Rozmówcę przez telefon

„Ludzie myśleli, że ich ignoruję”

Niby z moim słuchem nie było krytycznie. W sumie normalnie gadałem z ludźmi, tylko czasem musiałem prosić o powtórzenie. Ale był jeden problem – czasem, jak nie spodziewałem się, że ktoś do mnie mówi albo woła z tyłu, to po prostu nie słyszałem.

Kiedyś niechcący koleżanka pomyliła numery i napisała do mnie sms-a: Ten Bartek to straszny gbur. Zadziera nosa i nie odzywa się, jak do niego mówię. Zrobiło mi się przykro, bo akurat bardzo lubiłem tę dziewczynę. Zapytałem kolegę, czy on też tak myśli i powiedział wprost, że wiele osób tak myśli.

Dobrze, że trafiłem na stronę, gdzie pisali o tej formule. Spodobało mi się, że to taki nowoczesny produkt. Na dodatek szybko odczułem poprawę, a i humor był lepszy, nie stresowałem się byle czym. Teraz już nie mam problemu, że kogoś nie słyszę, nie proszę też o powtórzenie każdego zdania. A koleżanka chyba nie myśli tak źle o mnie, bo dała się zaprosić na kawę!

Bartłomiej Marczak 38 lat, Piotrków Trybunalski

5/5

Oto, co zyskasz już w 21 dni, jak zastosujesz kurację bioaktywatorem neuroprotekcyjnym:

 • Zaczniesz słyszeć ostro i wyraźnie dźwięki już na poziomie 4 dB (dla porównania: 20 dB to szept). Poprawę odczujesz już po 48 godzinach!
 • Zaczniesz odbierać pełny zakres dźwięku z odległości – usłyszysz, co ktoś krzyczy do Ciebie nawet z 500 m.
 • Zwiększysz wrażliwość ucha na ludzką mowę o 93% – zrozumiesz bez przeszkód co ktoś mówi, nawet w hałaśliwym otoczeniu.
 • Będziesz słyszeć całą gamę dźwięków – zarówno tony wysokie, jak i niskie.
 • Przestaniesz odczuwać uciążliwe dźwięki w uszach, takie jak szumienie, pisk, trzask itd. Skończysz z chronicznym stresem, bólami głowy i bezsennością.
 • Dzięki temu, że przestaniesz się wysilać, by zrozumieć, co ktoś mówi, odciążysz ośrodki słuchu w mózgu aż o 80%! To oznacza, że poprawi się Twoja koncentracja i pamięć. Obniżysz ryzyko rozwoju demencji.

„Zwolnienie z pracy już mi nie grozi”

Pracuję jako taksówkarz. Wiadomo, że trzeba pogadać z pasażerem, ale też widzieć i słyszeć, co dzieje się na drodze. Ja miałem z tym coraz większe problemy. Raz nie usłyszałem syreny policyjnej i zablokowałem drogę radiowozowi. Akurat wiozłem pasażerkę, co spieszyła się na pociąg. Nie dość, że dostałem mandat, to jeszcze ona poskarżyła się w korporacji i dostałem naganę oraz okres próbny, bo groziło mi zwolnienie.

Ale zdarzył się cud, bo wiozłem starszego pana i on tam opowiadał, że akurat wraca z koncertu z operetki, a jeszcze pół roku temu to nic nie słyszał. Zapytałem, czy ma jakiś aparat. A on, że nie, że takie kropelki pomogły mu i nie tylko jemu, bo zna kilka innych osób.

Zaraz na postoju zamówiłem przez stronę i po 2 dniach miałem. Stosowałem zgodnie z ulotką i już po tygodniu odczułem dużą poprawę. Nawet jak pasażerowie siedzieli z tyłu i mówili cicho, to ja słyszałem ich. Na drodze też nie było większych problemów, a i w domu żona była zadowolona, bo odpowiadałem jej na to, co mówiła. Choć to akurat nie wiem, czy zaleta, haha.

Grzegorz Rusinek 58 lat, Warszawa

5/5

Skuteczność dowiedziona naukowo: zawsze i w każdych warunkach

skutecznosc skutecznosc skutecznosc skutecznosc

4 niezależnych laboratoriów na całym świecie zbadało bioaktywator neuroprotekcyjny pod kątem skuteczności, bezpieczeństwa i jakości. Wszystkie testy zostały zaliczone wzorowo, a ja za moje osiągnięcie otrzymałam szereg nagród, a przede wszystkim tym ENT Discovery of the Year!

Poniżej możesz zobaczyć wykresy z badań klinicznych:

GŁOŚNOŚĆ SŁYSZENIA głoścność

Wynik po 21 dniach: dokładnie słyszenie dźwięków już na poziomie 4 dB

ROZUMIENIE LUDZKIEJ MOWY rozumienie

Wynik po 21 dniach: narząd słuchu uwrażliwiony na ludzką mowę, możliwość pełnego rozumienia wypowiedzi w miejscach zatłoczonych lub/i hałaśliwych

ZAKRES ODBIERANYCH CZĘSTOTLIWOŚCI DŹWIĘKÓW dlugosc

Wynik po 21 dniach: zakres słyszalnych częstotliwości rozszerzony do maksimum, dokładne słyszenie tonów wysokich i niskich

Masz 100% gwarancję, że kuracja bioaktywatorem neuroprotekcyjnym jest:

 • Prosta

  Nie musisz się wysilać, mieć szczególnych umiejętności albo czytać skomplikowanych instrukcji. Aby odzyskać niezawodny słuch, musisz tylko 3 razy dziennie zastosować po 3 kropelki bioaktywatora neuroprotekcyjnego. Należy przyjąć go doustnie pod język, przytrzymać około 60 sekund, a następnie połknąć. I gotowe! Zajmie Ci to maksymalnie 5 minut dziennie.
 • Skuteczna

  Bioaktywator neuroprotekcyjny gwarantuje 7 razy lepsze efekty niż aparat słuchowy za 10 000 zł.  To dlatego, że jako jedyny i pierwszy na świecie preparat naprawia zniszczone komórki słuchowe. 100% Użytkowników potwierdza ten efekt: idealny słuch po 21 dniach!
 • Bezpieczna

  Bioaktywator neuroprotekcyjny to kuracja w 100% naturalna. Nie zawiera żadnych substancji, które mogłyby podrażniać organizm. To bardzo ważne. Dzięki temu możesz spać spokojnie, ponieważ za swoją sprawność słuchową nie płacisz zdrowiem. Preparat może być bezpiecznie stosowany, nawet jeśli na stałe przyjmujesz jakieś leki lub suplementy, ponieważ nie wchodzi w reakcje z innymi substancjami.

„Już nie jestem odcięta od świata”

Mój słuch pogorszył się w wyniku kilku zapaleń ucha, które przeszłam w krótkim czasie. Nie miałam tego świadomości, ale coraz mocniej pogłaśniałam telewizor, telefon i wszystkie inne źródła dźwięku. Mąż cały czas ściszał i coś tam mamrotał pod nosem. Potem doszło do tego, że słabo dogadywałam się z ludźmi, miałam wrażenie, że mówią strasznie niewyraźnie. Coraz trudniej było mi w normalnym życiu. Miałam wrażenie, że moje uszy są owinięte grubą watą, przez którą przechodzą tylko niektóre dźwięki. Dobrze, że mój mąż się zdenerwował na to… i przyniósł mi tę kurację.

Pozytywne zmiany zauważyłam dosyć szybko, bo przede wszystkim łatwiej komunikowałam się z ludźmi. Wkrótce też mogłam spokojnie rozmawiać przez telefon. Ale najzabawniejsze było, jak mój mąż podgłośnił telewizję, a ja do niego powiedziałam: Co ty robisz, głuchy jesteś czy co?. Ile to śmiechu było!

Zofia Klepicka 71 lat, Nakło

5/5

Odczuwalna poprawa słuchu już po 48 godzinach

Skuteczność potwierdzona naukowo

Idealny słuch po 21 dniach

Łatwe stosowanie

Kompleksowa regeneracja 3 filarów słuchu (błona bębenkowa, komórki rzęsate, nerw słuchowy)

100% naturalna i bezpieczna metoda

vidiaoil

Wsłuchuj się w piękno świata, ciesz się sprawnością, niezależnością i bezpieczeństwem

Kurację bioaktywatorem neuroprotekcyjnym nazwałam Vidia Oil i już jutro możesz mieć ją w domu. A jeśli lubisz otrzymywać doskonałą jakość w korzystnych ofertach – to właśnie możesz z niej skorzystać. Do 13-12-2023 trwa oferta specjalna, w ramach której możesz zamówić kurację z refundacją aż 141 zł taniej.

Pamiętaj, że moja kuracja bioaktywatorem neuroprotekcyjnym posiada certyfikaty jakości, naturalności i bezpieczeństwa. Jest również objęta konsumencką gwarancją satysfakcji, dzięki czemu niczego nie ryzykujesz.

Na koniec chcę Ci powiedzieć, że bardzo się cieszę, że z moją pomocą już za 21 dni będziesz czuć się jak nowa osoba. Odzyskasz sprawność słuchową i radość życia. Jestem dumna, że mogę Ci w tym pomóc.

Złóż zamówienie

Cena: 298 zł157 zł

darmowa dostawa
vidiaoil